Zajecia profilaktyczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Natalia Borys   
piątek, 26 sierpnia 2016 15:22

Read more26 sierpnia odbyły się plenerowe zajęcia profilaktyczne, które poprowadziła Pani Ewa Dziurla. Spotkanie dotyczyło bezpiecznych wakacji, ludzkich emocji, zdrowego odżywiania i różnego rodzaju używek.

Więcej…
 
Jak spędzamy wakacje? Naturalnie... kulinarnie! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Natalia Borys   
piątek, 26 sierpnia 2016 15:16

Read moreSierpień upłynął nam na kulinarnych szaleństwach. Przygotowaliśmy wspólnie mnóstwo pysznych potraw i smakołyków: ciasto z jabłkami, kruszonką i lodami waniliowymi, muffinki wielosmakowe, zupę jarzynową z kluseczkami domowej roboty, naleśniki, placki ziemniaczane, pizzę i serniczki. W międzyczasie rozegraliśmy też konkurs kulinarny MasterChef Junior, czyli Mistrz Kuchni Juniorów 2016.

Więcej…
 
Czarodziejska Noc w Bibliotece i Świetlicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Natalia Borys   
piątek, 26 sierpnia 2016 15:13

Read more13 sierpnia odbyła się Czarodziejska Noc w Bibliotece i Świetlicy. Spotkanie rozpoczęliśmy ogniskiem i zabawami w naszym ogrodzie. Potem był czas na zabawy w sali i atrakcje multimedialne związane z tematyką czarodziejską, Harrym Potterem, wróżkami, czarownicami i innymi stworami z bajkowych opowieści. Każdy z uczestników Nocki miał ze sobą jakiś magiczny element: różdżkę (nawet z klocków Lego!), kapelusz, pelerynę, czarodziejski pył czy zaczarowany diadem.

Więcej…
 
Mistrzowie Kuchni Juniorów 2016 wybrani! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Natalia Borys   
poniedziałek, 22 sierpnia 2016 11:40

Read more19 sierpnia, w ramach podsumowania pierwszego tygodnia zajęć kulinarnych dla dzieci i młodzieży ph. „Jak spędzamy wakacje? Naturalnie… kulinarnie!”, odbył się konkurs MasterChef Junior, czyli Mistrz Kuchni Juniorów. O tytuły mistrzów rywalizowały cztery grupy młodych kucharzy.

Więcej…
 
Plenerowe Czytanie Sienkiewicza PDF Drukuj Email
Wpisany przez Natalia Borys   
czwartek, 18 sierpnia 2016 11:39

Read moreSerdecznie zapraszamy na Plenerowe Czytanie Sienkiewicza, które odbędzie się w ramach akcji Narodowe Czytanie dn. 3 września (sobota) o godz. 12.00 w amfiteatrze przy bibliotece i centrum kultury w Świeszynie.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 75

Prezentacja

Film promocyjny

 

Biblioteka na Facebooku

Koszalińska Biblioteka Publiczna

Galeria

 

Sondy

Jak często bywasz w naszej bibliotece?
 

Biblioteka bierze udział w programie

Akademia Orange dla bibliotek

W zakupie nowości wydawniczych wspiera nas Biblioteka Narodowa