Filia w Niedalinie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jan Szostak
wtorek, 24 maja 2011 08:07

Biblioteka Publiczna w Świeszynie - Filia w Niedalinie

Filia biblioteczna w Niedalinie działa od 1 stycznia 2011. Jest czynna od poniedziałku do piątku.

Zbiory: literatura piękna i popularnonaukowa dla dorosłych, dzieci i młodzieży, lektury dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych, czasopisma "Victor Gimnazjalista", "Bravo" oraz "Bravo Sport".

Usługi:

wypożyczanie książek z literatury pięknej i popularnonaukowej,

udostępnianie na miejscu słowników, encyklopedii ogólnych,

fachowe doradztwo informacyjne w zakresie doboru i wyszukiwania piśmiennictwa na konkretny temat,

popularyzacja czytelnictwa: lekcje biblioteczne, warsztaty plastyczne, spotkania autorskie, imprezy dla dzieci i ich rodziców, nocki w bibliotece i inne.

Działalność:

Co roku w bibliotece organizowane są tzw. nocki. Dzieci i młodzież spędzają całą noc w bibliotece, bawią się, grają, śpiewają, wykonują prace plastyczne itp.

Poprawiony: piątek, 08 kwietnia 2016 14:04