Ferie zimowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Arleta Rogalska
czwartek, 24 lutego 2011 08:33

Ferie można spędzić ciekawie. W bibliotece w Świeszynie i bibliotece w Niedalinie odbyły się zajęcia dla dzieci i młodzieży (w terminie 14-25 luty). Z zajęć w obu placówkach skorzystało ponad 40 dzieci. W Niedalinie przygotowano inscenizację jednej z bajek. Scenariusz samodzielnie napisali uczestnicy ferii w bibliotece. Potem gotowe przedstawienie dzieci zaprezentowały swoim rodzicom i mieszkańcom .

W Świeszynie uczestnicy zajęć bibliotecznych uczyli się korzystać z poradników kucharskich, pielęgnacji urody i poradników hodowli zwierząt. Nie skończyło się na teorii, gdyż.... dzieci gotowały , nakrywały do stołu, degustowały; pracowały w grupach hodowli żółwi, świnek morskich, królików; wykonywały makijaże; tworzyły i odgrywały scenki kulinarne. Nudno nie było!!!!

Pamiątkowe zdjęcia w naszej galerii >>>kliknij tutaj<<<