Kabaretowo na Dzień Kobiet PDF Drukuj Email
czwartek, 24 marca 2016 16:18

„Vendetta a la kobietta" to spektakl w konwencji kabaretowej Teatru Władca Lalek ze Słupska, który zgromadził ponadstuosobową publikę w Multimedialnym Centrum Kultury e-Eureka – Biblioteka Publiczna w Świeszynie.

Zgromadzona tego wieczora publiczność świetnie się bawiła słuchając skeczów w wykonaniu Urszuli Szydlik-Zielonki i Ilony Zaremby, a których autorami byli Magdalena Samozwaniec i Tadeusz Boy-Żeleński.
Ten barwny spektakl potraktował z przymrużeniem oka zagadnienie związków małżeńskich, ale i pozamałżeńskich. Publika świetnie się bawiła i wychodziła zrelaksowana z tej dużej dawki humoru, wzruszeń, ale i z refleksją…
Skecze w wykonaniu aktorek, pikantne monologi oraz piosenki w jazzowych aranżacjach Przemysława Sysojewa-Osińskiego spodobały się świeszyńskiemu audytorium i były przyjemnym prezentem z okazji przypadającego dzień wcześniej DNIA KOBIET!

Jacek Marcinkowski