Kadra PDF Drukuj Email
środa, 18 maja 2011 11:15
  • Ewa Sabatowicz - dyrektor Multimedialnego Centrum Kultury e-Eureka - Biblioteki Publicznej w Świeszynie,
  • Natalia Borys -  starszy bibliotekarz, prowadzi Klub Pożeraczy Książek w Świeszynie, opiekuje się grupą teatralną "Dzieciaki ze Świeszyna",
  • Daria Wójcik - bibliotekarz, rozwija talenty aktorskie i plastyczne dzieci i młodzieży z Niedalina, organizuje tzw. nocki w bibliotece.

Dane kontaktowe:

Ewa Sabatowicz - tel. 739 280 800, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Natalia Borys - tel. 94 316 15 79, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Daria Wójcik - tel. 739 280 100, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony: środa, 06 lipca 2016 14:24