Search
Tooltip
Spotkanie z pisarką Beatą Ostrowicką

Za nami spotkanie z pisarką krakowską p. Beatą Ostrowicką. Bibliotekę w Świeszynie odwiedziły dzieci z Dunowa i Konikowa, których autorka mocno zachęcała do podejmowania własnych prób pisarskich. Tu nastąpiły rady doświadczonej pisarki. Pani Ostrowicka pisze przygodowe książki dla dzieci i młodzieży, jest autorką wielokrotnie nagradzaną.

Tooltip
Spotkanie z płetwonurkiem

W cyklu spotkań z interesującymi ludźmi uczniowie Gimnazjum w Świeszynie poznali osobiście płetwonurka-pasjonatę p. Grzegorza Pietrzykowskiego. Młodzież zgłębiła tajniki nurkowania , testowała specjalistyczny sprzęt i kombinezony. Pan Pietrzykowski wyświetlił również film z wyprawy grupy płetwonurków na rafy koralowe Morza Śródziemnego.

Tooltip
Ferie zimowe 2011

W bibliotece w Świeszynie i bibliotece w Niedalinie odbyły się zajęcia dla dzieci i młodzieży (w terminie 14-25 luty). Z zajęć w obu placówkach skorzystało ponad 40 dzieci. W Niedalinie przygotowano inscenizację jednej z bajek. Scenariusz samodzielnie napisali uczestnicy ferii w bibliotece. Potem gotowe przedstawienie dzieci zaprezentowały swoim rodzicom i mieszkańcom .

 • Zdjęcia losowo
   
  Uploaded wtorek, 11 lutego 2014
  Uploaded piątek, 12 lipca 2013
  Uploaded wtorek, 30 kwietnia 2013
   
 • Ostatnio dodano
   
  Uploaded piątek, 05 września 2014
  Uploaded piątek, 05 września 2014
  Uploaded piątek, 05 września 2014
   
<< Start < poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następny > ostatnia >>
Strona 6 z 6